Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, ragacsos folyás normális?

Fehér, ragacsos folyás normális?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Pár hete észrevettem hogy elég sűrű, ragacsos folyásom van, de csak úgy vettem észre hogy felnyúltam a hüvelyembe, és ott kb a méhnyakszájamnál a hüvelyfalamra volt rátapadva. Egyébként bugyimon nagyon ritkán kis mennyiségben látható. Nem viszketek, nem ég, és szaga sincs. Ha nem veszem észre nem is zavarna. Azóta használtam hüvely ph visszaállító gélt és Canestent is egyik sem hatott. Szerintetek mi lehet ez?

2016. febr. 27. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell menni orvos és majd ő megmondja, hogy van-e valami gond, vagy teljesen természetes.

De ha magadat mindenféle dologgal kezeled, abból jó nem fog kisülni és ha eddig nem volt gondod, majd eztán lesz.

Amúgy meg ez teljesen természetes, hisz eddig fog. gátlót szedtél, egy csomó folyamat nem játszódott le a szervezetedben, a fog. gátló egy bizonyos közeget hozott létre a hüvelyedben, ami most nincs és most más.

Mindenképpen érdemes elmenni az orvoshoz, csinálni egy hüvelykenet tenyésztést, de ha nem mutat semmi problémát, akkor nincs semmi gond.

2016. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy Nivea intimlemosót és nedves WC papírt használok. Nem lehet hogy túlzásba viszem a tisztálkodást?
2016. febr. 27. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen mindenféle mesterséges dolgot használsz, attól is lehetnek ilyen gondjaid. De nem csak ettől, ezért kell mindenképpen legalább egy nőgyógyászati látogatás.

Hidd el, hogy nem kell semmilyen intim mosakodó, meg törlőkendő!

2016. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!