Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 nappal korabban jott meg a...

7 nappal korabban jott meg a menstruaciom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kezdodott egy gombas fertozes, par napon belul mar rozsaszines valadek jott, tegnap enyhen verezgetni kezdtem, de nem ugy mint menstruaciokor, de mara mar ugy tunik hogy rendesen megjott, meg sosem volt ilyen hogy hamarabb jojjon meg pedig mar 31 eves vagyok. Ma akartam feliratkozni a nogyogyaszhoz, de igy nem tudom hogy elmenjek-e most vagy varjam meg ameddig lejar a menszi
2016. febr. 29. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressztől simán lehet. Nőgyógyász utána tud megvizsgálni. Én nem paráznék.
2016. febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt, hat az az igazsag hogy tenyleg volt egy par nehez napom...
2016. febr. 29. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nem redszeres, akkor valószínű, tényleg csak a stressz. Nekem volt, hogy 2 hét után egy nehéz vizsga közben (!) történt. Utána visszaállt.
2016. febr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!