Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szerdához lesz 2 hete, hogy utoljára menstruáltam, ami általában 5-6 napig tart nálam, de már az 5. napnál már csak barna folyásom van. Viszont a múlt héten egy picike barnázásom volt, illetve most is észrevettem egy kis barnázást. Körül belül 4-5 napja csináltam, az első barnázás után egy reggeli tesztet, határozottan negatív. A párommal az elmúlt 3-4 hónapban alig szeretkezünk, a munka, költözés miatt, tehát durván havi 3 alkalom, azt is óvszerrel. De az első szokatlan barnázásom előtt szeretkeztünk óvszerrel, ami nem volt túl jó, a párom nem tudta feltenni rendesen, éreztem is, hogy rosszul van bennem és kidörzsölt egy kicsit, aztán másnap is szeretkeztünk, igaz óvszer nélkül, de odafigyeltünk rendesen, semmi nem történt. Nem is érzem magam rosszul, semmiféle gyanús tünetem sincs. Valaki esetleg valami, hogy mi lehet ez?

2016. febr. 29. 20:24
 1/2 Rozi13 válasza:
Bármi ilyesmi gondod van, ne itt keresd a választ! Menj el orvoshoz,az a biztos.
2016. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem derül ki, hogy a szedtél-e a közelmúltban valamilyen hormonkészítményt (fogamzásgátlót), vagy nem szedtél-e antibiotikumot valamilyen fertőző betegség ellen? Ha ilyesmi nem áll fenn, akkor mindenképp menj el orvoshoz, mert a barna folyás valamilyen vérzésre utal, aminek utána kell járni, és erre nem ez a fórum a legjobb. Addig is megnyugtatásképp nem kell rögtön rosszra gondolnod, mert félidőben kis barnázás előfordulhat olykor, mert kiválthatják allergének is amire most nem is gondolsz. De irány a nőgyógyász!
2016. márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!