Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogy el lehet mulasztani...

Valahogy el lehet mulasztani hamarabb a menzeszt?

Figyelt kérdés

Vasárnap megjött, szombaton esküvő.

Alkoholt semmiképp ne írjatok!!

Szombatra szeretném, ha elmúlna? Valakinek BEVÁLT praktika?? (Úgy hallottam, hogy..., Talán.. kíméljetek..: )



#menstruáció #múljon el
2016. febr. 29. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok semmilyen bevált praktikáról, ez nem így működik. Nekem is ilyen sokáig tart általában egyébként, 6-7 napig, de már megbékéltem vele.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy a menstruációd 7. napján olyan komoly problémát okoz neked a vérzés, hogy egy esküvőt nem bírsz elviselni. Olyankor azért már csak pecsételés, enyhe vérzés szokott lenni. Meddig tart a menstruációd egyébként?

2016. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hosszú idő. Ha ilyen sokáig tart és annyira erős, hogy ebben is zavarna (tampon+betéttel simán túlélhető még ha pl több órán keresztül nem tudsz eljutni mosdóba) akkor orvos!


Amúgy nem mulasztja el semmi, mert a hormonok befolyásolják. Egy tuti megoldás van: nőgyógyásztól erre való gyógyszer.

Sok mozgással (séta, jóga) és sok folyadékkal, könnyű ételekkel, vassal, magnéziummal enyhíthető.

2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!