Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem minden hónapban menstruálo...

#8(3;19$9djwodkebkq kérdése:

Nem minden hónapban menstruálok és amikben igen azokban sincs rendszer. Normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, szeptemberben volt 2 éve, hogy menstruálok, de még mindig nem rendszeres, hol késik, hol elmarad. Már amúgy is úgy volt, hogy az első hónapban igen, aztán október, november nem, utána pedig újra igen. Itt egy ideig beállt, hogy hónap közepén jött meg, aztán volt, hogy megint kimaradt, utána hónap vége és következő eleje állt be, aztán megint kimaradások. Ez így normális? Még annyi, hogy egy csomó helyen olvastam, hogy ez két-három nap, de nekem legjobb esetben hat. Volt, hogy tizenegy volt. Miért? Néha van az is, hogy úgy görcsölök, mintha megjönne, aztán mégsem lesz semmi.

#menstruáció #menstruáció késés #menstruáció elmarad
2016. febr. 29. 22:13
 1/3 anonim válasza:

Szia :)

Nekem is ugyanez van, nekem sincs beállva, pedig már régebb óta mevan, mint neked. Nekem is néha kimarad, néha csúszik. A hat nap meg szerintem egyáltalán nem vészes, nekem is 6-7 szokott lenni, persze van akinek kevesebb (ők a szerencsések ;)) de amúgy ezzel szerintem semmi baj nincs :)

Ha viszont nyugodtabb lennél, ha egy orvos is látna, akkor keress fel egy nőgyógyászt

Remélem tudtam segíteni :)

2016. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nem látsz benne rendszert mert nem így kell nézni. A ciklus napjait számold, mert sose lesz olyan hogy minden hónap ugyanazon napján jön meg! :)


Amikor megjön az az első nap, amíg a következő meg nem jön, addig tart, amikor megjön, újraindul a ciklus. Így tudsz majd számolni.

Akinek pl 28napos (mint nekem), minden hónapban egy héttel előrébb csúszik az az időpont (tehát nem lehet rámondani hogy minden hónap közepe, gond is lenne, mert akkor nem szabályos) és így normális.

2016. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden hónapban kéne menstruálnod még akkor is ha nem rég jött meg elsőnek.Szerintem menj el nőgyógyászhoz ,barátnőmnek is volt ilyen baja ,ő is elment.
2016. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!