Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a tampon felhelyezése....

Fáj a tampon felhelyezése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,és nagyon kellemetlen a tampon felhelyezese.A betéttől kipattogok,másrészt erős a vérzésem,és emellé versenyszerűen balettozok.Nem vagyok már szűz,viszont menstruáció ideje alatt érzékeny a hüvelyem,még a minibtampont is kellemetlen feltenni.Szűzként is használtam már tampont,de nem emlékszem,hogy lett volna ilyen problémám,most szószerint fáj,amikor felhelyezem,utána persze már nem érzek semmit.Nőgyógyásznál nemrég voltam és nem talált semmit,rákszűrésem is jó lett,szóval hüvely gyulladásom nincs.

2016. márc. 1. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok én is, de nekem a betéttől nincs különösebb bajom, igy csak azt használom. :/


Kiváncsi leszek ir e valaki valami hasznosat...

2016. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát én is 17vagyok és azt szeretném kérdezni,hogy, amikor menstruálsz akkor fáj az alhasad vagy nem mert amikor jön ki a vér akkor a hüvelyizmok szorulnak és kellemetlen érzés ha akkor bármi is kerül a nyílásba.
2016. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szedjél izomlazitót,azt ajánlom nekem az segített.
2016. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lazulj el és sikerülni fog felhelyzi. Én csak tanpont használok
2017. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!