Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában észre vettem hogy...

Mostanában észre vettem hogy vmi fehér cucc van a bugyimban. Mitől van ez vagy egáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Kislány az bizony túró, de nem a pöttyös rudi...
2010. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
fehér folyás,ez teljesen normális
2010. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj a barmokra! fehérfolyás. Hány éves vagy? Menstruálsz már? mert ha nem akkor lehet annak is a jele. ha meg már igen akkor elkaptál vmi fertőzést. esetleg ha nvan pasid és együtt voltál vele, akkor tőle is elkaphattál olyan bacit, ami rá nincs hatással de rád van.

Pár nap alatt el kell h múljon, ha meg nem akkor menj el orvoshoz nyugodtan. aki felír gyógyszert!

2010. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
kijavítanálak utolsó válaszoló,abban igazad van ,h ha még nem menstruál ,annak lehet az előjele is,de abban nincs igazad, h csak fertőzés miatt lehet mert az(általában sárgás a folyású,és kellemetlen szagú). fehér folyás minden nőnél van,énis mentem vele nőgyógyászhoz és aztmondta, semmiféle bakteriális fertőzésem nincs,ez természetes,minden nőnél van.De inkább tényleg menj nőgyógyászhoz,bitos ami biztos.
2010. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát 14 éves vagyok és még szűz.A menstruáciúm már megjött de még nem állt be szóvel nem rendszeresen jön.De 1-2napja van csak és ezelőtt soha nem volt.
2010. ápr. 1. 18:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen illatú ez a váladék? Nem piros, nem csíp, vagy ég a puncid? Ha igen, akkor jobb ha holnap orvoshoz mész.
2010. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem nem piros meg nem is csíp meg nem is kellemetlen szagú szóval semmi ilyen csak nem értem hogy mi ez.
2010. ápr. 1. 20:57
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
tic-tac
2010. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtok vmi tanácsot adni hogy mit csináljak hogy megakadályizzam ezt?Vagy neked mit mondott az orvos mit csinálj?
2010. ápr. 8. 19:35
 10/18 anonim válasza:
100%
Fehérfolyásnak nevezik. És nincs semmi olyan amitől nem lenne. Használj tisztasági betétet és akkor nem lesz olyan zavaró
2010. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!