Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintettek mitől lehet, ha...

Szerintettek mitől lehet, ha állandóan pisilnem kell, de nem vagyok felfázva?

Figyelt kérdés

Állandóan pisilnem kell! Vagyis csak inger....folyamatosan!! És csak pár csepp ha kijön...

Amúgy voltam körzeti dokinál, megvizsgálta a pisimet és mondta hogy semmi bacit nem lát benne! Szóval a felfázás kizárva...akkor milyen nőgyógyászati baj lehet és mi a megoldás rá??



2016. márc. 4. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vajon hogyan vizsgálta meg a vizeletet ? Mert az bizony nem olyan egyszerű ! Végzett kenet-festést ? Végzett baktérium kitenyésztést ? Feltehetően nem,hanem csak szulfoszalicilsavat cseppentett bele, aztán nem látott zavarosságot. át ez édeskevés. Persze lehet a dolog hátterében vesekő és hiperaktív hólyag szindróma is.
2016. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl működik a húgyhólyagod,nálam is ez volt.Úgy edzettem hogy mikor a munkahelyemre értem már el tudtam volna menni és nem mentem hanem vártam még vele,mert 1 órát tudtam tartani úgy hogy ne legyen az nagyon sűrgös.Régen minden órába tudtam volna menni,most több óráig is kibírom.
2016. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem még sose volt ilyen..azért iylen furcsa :) azt hittem hogy egyszerű felfázás, mert folyamatosan jön az inger :) de amúgy még az is porbléma hogy ha nőgyógyászati baj, a párom úgy mond "rám se bír így már nézni.." ha értitek...:S
2016. márc. 5. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nem vagy mostanában túl stresszes? az is lehet hogy ez a stressztől van:(

2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de!! mostanában sok magnéziumot szedek, mert a fejem szét megy a sok idegtől :S

de amúgy ha ott lent kenem magam Candibene krémmel, az segít?

23 L

2016. márc. 6. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, 4. Vagyok:)

Valószínűleg az lehet az oka:) sok kisgyermek is ezért pisil be, de akár felnőtteknél is lehet egy jelzés hogy valami nem és:( késöbb akár ebből lehet stressz-inkontinencia is amikor kis vizelet távozik is a bugyidba:( kevesebb idegenkedés és el is múlhat:) ha nem akkor nődoki:( próbálj kicsit lelazulni:) Aludj kicsit:) ha lenne még valami, nyugodtan írj privátot:) remélem tudoksegíteni:)

2016. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!