Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most használok először tampont...

Most használok először tampont. Eléggé fájt miközben felraktam, és még most is zsibbad az altestem. Normális ez? 14/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 09:34
 1/6 anonim válasza:
0%
Ez olyan kérdés mint pl..."Megpróbáltam átfűzni a tűn a 10es betonacélt.." valszeg terheslettél!
2010. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Használj betétet. Hiába van un. minitampon, kisleányoknak mégsem javasolnám. Ha nem muszály, ne turkálj a testedben és ne izgasd magad még egy tamponnal sem. Erre találták ki a betétet!
2010. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy normális.
2010. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom azért fájt, mert nem csúszott eléggé. Vagyis nem véreztél annyira. Én ilyenkor azt szoktam, most ez hülyén hangzik, hogy benyálazom a tampont vagyis bekapom, és úgy sose fáj, persze ezt akkor csinálom amikor már nincs meg annyira vagy nem annyira van meg.
2010. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy nincs a megfelelő helyen, esetleg a méret túl nagy. A betétet én is jobban szeretem.:)
2010. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már rájöttem, hogy nem volt elég mélyen bent. Amúgy muszáj volt, mert elutaztunk egy aquaparkba a családdal, és nem akartam napokig a szobában ülni.
2010. ápr. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!