Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm,...

Mitől késhet a menstruációm, már 11 napja?

Figyelt kérdés
11napja késik a menstruációm. A barátommal többször is együtt voltunk ebben a hónapban és óvszerrel védekeztünk. Már négy éve menstruálok es viszonylag rendszeres, maximum 2-3napokat szokott késni. Csináltam terhességi tesztet, hármat is, a 3. az 5. es a 7. napokon. (facelle, x-epil) mind negatív lett. És ami még furcsa az egészben, hogy pár napja görcsöl, ugy mint amikor már megjött és eléggé meg vannak duzzadva a melleim, de mégsem jön meg. 1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz, csak azért reménykedem, hogy esetleg addig megjön. Volt már valakivel ilyen? 16/L

2016. márc. 8. 06:20
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra. Az egyik barátomnak (nyilván lánynak) közel egy hónapot késett. Annyi volt a gond,hogy a sok külsőleg (környezettől) érkező stressz hatására összehúzódott/befeszült az az izom"csoport" a hüvelyében,ami nem engedte ,hogy megjöjjön. A nőgyógyász ,vagy valamilyen másik ehez értő orvos megnézte majd segített ezen a problémán. Remélem segítettem.
2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!