Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynazol hüvelykrém mennyi...

Gynazol hüvelykrém mennyi ideig van bent?

Figyelt kérdés
Kedden használtam, de nagyon sűrű a krém, nem folyik ki, csak kevés... most már nem kellett volna kiürülnie? valaki? tapasztalat? ki szabad szedni a maradékot:S?

2016. márc. 11. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kimoshatod intim zuhannyal.Nekem egyszer doki mondta igaz az hüvelytabletta volt.Azért kell kimosni, hogy az újabb adag hatni tudjon, mert ha megtapadt az előző, akkor hiába teszel fel újat, nem hat. Gynazolt még nem használtam, de gondolom hasonló a helyzet annál is.
2016. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi. ez egy darabos volt, 3 nap után óvatosan vizes ujjal kiszedtem, de nekem meg most pont doki mondta h semmi irrigálás meg zuhany... pedig eddig csináltam..

Most egyelőre hatott, remélem így is marad. Már alig hinném el.

2016. márc. 16. 22:39
 3/5 Cunó22 válasza:
Nekem hétfőn írta fel a doki, és hétfőn este használtam. Másnap végig folyt ki, de a krémnek a nagy része kedden délután jött ki teljesen. Szerintem egyébként nem tanácsos kimosni. Nekem az lenne a kérdésem, hogy ennek mennyi idő után kell hatnia? Mert még mindig nem jöttem rendbe, és Pimafucort krémmel is kenem kívülről. Olyan létezik, hogy a doki "ránézésre" rosszat állapított meg, és nem is gomba okozta fertőzésem van, hanem esetleg bakteriális? A választ előre is köszönöm :)
2016. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én másfél éve nem jöttem rendbe. Nem nehéz megkülönböztetni őket, sztem jót mondott. Mi újság azóta?
2016. dec. 30. 08:09
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ez nem használt! Se a micosyst se a micovag! De:

most 3 hete nincs bajom. Es ez nagy szo mert volt hogy a tablettakat mintha be se szedtem vna nem hatottak 1 napra se. És valszeg az segített, hogy:

1.) Abbahagytam a fogamzásgátlót 3 hónapja, így volt ideje kiürülni is.

2.) Lugositottam szodabikarbonaval

3.) Candida teat iszok es grapefruit seppet szedek naponta

4.) Amennyire tudtam betartottam (2 honapig) a candida diétát - most már kicsit lazábbra vettem

2017. jan. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!