Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nincs semmi baja a...

Ugye nincs semmi baja a mellemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy picit megijedtem, mert 1-2 napja a mellbimbón udvarán ami halvány rózsaszín színű így elég feltűnő, illetve csak az egyik mellemnél , a mellbimbó udvaron egy pici ap konkrétan pont ekkora : . (mint egy igazi pont mint akár tollal írunk, 1 mm hosszú átmérőjú) kis piros pont van. Arra gondoltam hogy nem lehet h bevérzés v hogy mondják ezt? Mert a testem többi részén is volt már ilyen de felszívódott. 1 hete szedek foggátlót még sose szedtem és a menstruációm óta nem múlt el a mellfájdalmam, sőt mégjobban feszül és fáj megva dagadva..leheth emiatt elpattant egy kis ér v v mi? Vagy nektek volt hasonló? Ugye nem utal rára v ilyesmi? Elmúlik? Valami ötlet h kezeljem?

19L


2016. márc. 12. 07:51
 1/2 A kérdező kommentje:
rákra*
2016. márc. 12. 07:52
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hete szedsz fogamzásgátlót, ettől feszül a melled, ez egy tünet ami az első 3 hónap során előfordulhat. Nem utal rákra a pici pont. Valószínű csak egy hajszálér nem bírta a feszülést.
2016. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!