Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után barnás...

Menstruáció után barnás folyás, eddig sosem volt?

Figyelt kérdés

Menstruáció után még SOHA nem volt nekem barnás folyásom, csak előtte 1 nappal kb.


Most viszont, vasárnap lett vége a menstruációmnak, ás hétfő óta barnás folyásom van.

Ma már ilyen diszkomfort érzésem is van az alhasamban.


Még csak 2 hónapja élek szexuális életet, óvszerrel védekezünk.


Annyi "tünetem" van még, hogy szex közben FOLYAMATOSAN, minden pózban vizelési ingert érzek, valamint égető érzést is - bár ennek változó az erőssége, van hogy alig érzem, van hogy egész aktus alatt.

Nagyon ritkán pedig vizeletcsepegést is tapasztalok.


Ez lehet valamilyen felfázás?

A szex közbeni vizelési inger és égető érzés már jó 2 hónapja tart, a vizeletcsepegés is kb annyi ideje.


Ez a barnás folyás pedig csak most jelentkezett először, hétfőn, és még sosem tapasztaltam, ezért megijedtem.


Kértem időpontot nődokihoz, 2 hét múlva mehetek kb.


Azért kicsit megijedtem, bármi ötlet?


20/L



2016. márc. 12. 13:57
 1/1 Zeusz105 válasza:
Szerintem lehet megfázástól is, de az is lehet, hogy elkaptál valamit a párodtól. Akár egy gombás fertőzést. Tudod azért az óvszer sem 100% -ig biztonságos. Meg kellene vizsgáltatni magát a párodnak is.
2016. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!