Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ob mini vagy normál legyen...

Ob mini vagy normál legyen inkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, már a 200. kérdés, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy milyen tampont vegyek és feleslegesen nem akarok pénzt kidobni.

3. napon aludnék ott valakinél és még életemben nem használtam tampont. Nem vagyok szűz és aznap nem tudom mennyire fogok vérezni, mindig változik. Nem hiszem, hogy 8 óránál többet aludnánk, de mégis félek attól, hogy átázok, de betétet nem akarok betenni, mert nem csak egy "haveromnál" alszok ott és annyira gáznak érezném.


18 éves vagyok amúgy, nem vagyok szűz. Ma megpróbáltam egy nagyot felhelyezni, de azt hittem meghalok, még most is fáj néha.


A legfontosabb az lenne, hogy ne ázzak át! Szerintem amúgy este nem jönne olyan sok, mert a 2. naptól kezdve mindig kevesebb jön, de mégis ez a biztos.

Ilyen super, meg extra supereket nem akarok venni.


Előre is köszönöm a segítségeket!



2016. márc. 14. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Látom van ilyen Ob night is.. De az gondolom elég nagy és nem akarok olyat venni rögtön, ami lehet, hogy rossz lesz, kényelmetlen, esetleg fel se megy, mert nem vérzek majd eléggé..
2016. márc. 14. 00:26
 2/4 anonim válasza:
én estére mindig normált használok, ha fáj akkor nem jól raktad fel, nyugodtan forgasd meg egy kicsit vagy told picit ferdébben, amíg nem fáj! :) és a ne legyen bent kb 7óránál tovább! :) 19L
2016. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én minit használok éjszakára is és nem ázok át. Max. 6 órát szoktam aludni. A nagyobbak nekem is fájdalmat okoznak, pedig 24 vagyok és nem szűz. Van még az ob-nek a light days, a világoskék csíkos, az még lehet jó, vékony, csak kicsit hosszabb mint a mini.
2016. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül Ob normál silk touch-ot vettem. Néha nem a legjobb, ahogy felhelyezem, mert még nem vagyok olyan gyakorlott, de legtöbbször könnyen felmegy, inkább néha a lehúzással vannak gondok. :)


Köszönöm a válaszaitokat, mentek a zöld kezek! :)

2016. márc. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!