Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy csinalnatok? A tenisz...

Ti hogy csinalnatok? A tenisz edzésemig pont meg fog jonni (ugyanis ma jott meg es az edzes szerdan lesz) a tampont anyukam csak nagyobb koromban engedi, meg nem probaltam..

Figyelt kérdés
Attol tartok,hogy a betetem gyorsan at og azni, es az edzesen cicanadrag van rajtam es felek,hogy atazik....(nincs macko nadragom,melegítonadrágom se... )

#menstruáció #sportolás #havi vérzés #mensi közben sport #havi sportolással
2016. márc. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

mi az hogy a tampont csak nagyobb korodban engedi??? (durva)

mini tampont nyugodtan használhatsz és egyszerre betétet is, és akkor tutira nem lesz gondod.

létezik kis kiszerelés a tamponból, pár darabos csak, akármilyen kis helyen elfér és egy menstruáció alatt elhasználod az egész dobozzal.

a lényeg, hogy a tampont addig kell feltolni amég nem érzed, és akkor kell kivenni ha elkezded érezni, mert amikor megtelik le fog csúszni magától.

vagy pedig 8 óra elteltével ha mégsem telik meg, ki kell szedni, mert nem maradhat bent sokkal hosszabb ideig.

ha tisztán csinálod a dolgokat nem lesz semmi baj, anyud meg úgysem tudja meg.

2016. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a boltba és veszel egy boboz támpont a zsebpénzedből, probléma megoldva
2016. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan betétek is, amelyek erős vérzésre vannak kitalálva. Szerintem tegyél be olyat. Abban nem tartom valószínűnek, hogy 1-2 óra alatt átázol. 5. napon nem hiszem, hogy olyan erős vérzésed lesz, hogy ez nem bírja ki.
2016. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. márc. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!