Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat kontaktverzest?

Mi okozhat kontaktverzest?

Figyelt kérdés

Nemreg toltottem be a 20-at es kb egy honapja furcsa tuneteim vannak. Aktus utan ketszer is erzekeltem verzest, majd a menstruaciom is kesett.(ez mondjuk nem olyan meglepo,eleg rendszertelen a ciklusom)

Ket napja mult el es tegnap ejjel ujra szeretkeztunk a baratommal es megint vereztem. Rakerestem a neten es elegge beparaztam, hogy rakom van. Tudom, hogy logikusan nezve keves ra az esely de mindenhol azt irtak ez egy komoly tunet. Tortent mar veletek ilyen es mi okozta?



2016. márc. 23. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Méhszájseb okozhat.

Ezt csak a nőgyógyász látja, te nem érzed.

Mindenképpen menj el vizagálatra, hiszen évenként amúgy is rákszűrésre kell menni. Ott kolposzkóppal ( jól megvilágított nagyító gépszerű) megnézi a méhnyakat a doki.

2016. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!