Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen kevés? (Többi lent)

Ilyen kevés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem két menzesz közt nagyon sok fehéres, krémszerű a folyásom.

A múltkor 17 napra jött meg, pedig mindig 24.-re jön meg.

És most kevés is volt a fehérfolyás. Most akkor megint megjön. Csak most 12.napra. Ez normális?

Lécci, nyugtalan vagyok.



2016. márc. 25. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy, és mikor kezdtél menstruálni? Eleinte lehet ingadozás a ciklusban. Viszont ha már jó ideje megvan és még mindig gyakori a jelentős ingadozás, akkor jó lenne orvoshoz menned. Valószínűleg nincs semmi baj, de ha mégis, akkor időben el kell kezdeni kezelni, vagy legalább lássa orvos.
2016. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok, de nekem világéletben rendszers volt. Az utóbbi két hónapban ilyen hülye a ciklusom.
2016. márc. 25. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt az ideje, hogy felkeress egy nőgyógyászt és megbeszéld vele ezt. Ha mindig 24 naposak a ciklusaid, az sem igazán normális - túl rövidek. A 17 és a 12 napos ciklus meg végképp abnormális.

Azért ne stresszelj, nagy baj biztosan nincs, valószínűleg hormoningadozás. Próbálkozhatsz gyógyteákkal beállítani szabályosra (ciklus elején cickafark, a második felében palástfű) de azért jobb lenne dokival konzultálni.

2016. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jól számolod a napokat? A mensid 1. napját számítod a ciklus első napjának, ugye? Mert ha a mensi elmúlásától számolsz, akkor az nem jó!
2016. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első napjátol számolom.
2016. márc. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!