Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életem első fogamzásgátlója...

Életem első fogamzásgátlója beszedése után elmúlt a menstruáciom. Ez normális?

Figyelt kérdés
A betegtajekoztaton nem talaltam ilyen jellegu kerdesre valaszt. A tabit a mensim 2.napjan kezdem szedni egyeni okok miatt, a tajekoztato szerint utana 1 heti meg kiegeszito vedelem kell. Ezzel nincs is baj, de ahogx bevettem az elso szemet kevesebb lett a menstruaciom lenyegesen masnapra meg teljesen el is mult.

2016. márc. 26. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális,mert tulajdonképpen a gyógyszer mellett az nem igazi menstruáció,hanem megvonásos vérzés.Erre van az egy hét szünet is a levelek között.Nekem pl.mindig hétfőn kellett elkezdeni szedni,utolsó nap vasárnap.És a mensim csak péntek reggel jött meg.Hétfőn kezdtem a következő levelet,addigra már alig volt valami.
2016. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!