Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szűzhártya létezik, hogy...

A szűzhártya létezik, hogy félév után szakad át teljesen?

Figyelt kérdés

mármint félévaktív nemi élet után, mert találtama hüvelyembe kis bőrszerű valamit, ami semmilyen herpeszre stb. nem hasonlít ami nemi betegség

és olvastam, h másnál is volt ilyen, és h szűzhűrtya volt

csak nem tudom, mert féléve nagyon sokat vagyok együtt a párommal,és eddig nem volt a hüvelybejáratnál kis bőrszerű vmi


2016. márc. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, igen, van, akinek szüléskor szakad el, annyira rugalmas. Ahogy van, akinek szűzen szakad el, sporttól. Változó.
2016. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remélem,hogy az van a hüvelyemben, csak úgy tudom h az 7-9 cm mélyen van és meg fél cm mélyen érzem ott azt a kis cafatot
2016. márc. 27. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mégy el egy szülész-nőgyógyászhoz ?
2016. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mert ünnepek előtt vettem észre, ilyenkor együtt a család minden, aztán se időm,se időpontom, mert nem itt lakok, aztán a nődokimhoz mire időpontot kapok még legalább 1-2 hét

aztán megyek én, csak idő kérdése

2016. márc. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!