Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Mi lehet ez?

S. O. S! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje nem eszek rendesen (fogyózok, bár nem kellene), próbálok újra rendesen enni. Kb. Másfél hónapja volt a vizeletemben baktérium, antibiotikumot adtak, de utána nagyon fájt, bedagadt ott lent.. Gondoltam gomba, elmúlt a panasz, mire mentem volna nőgyógyászhoz. Gondoltam, akkor semmi baj nincs. Közben menstruáltam és először használtam tampont. Több, mint egy hete elmúlott, de ma nagyon sok barnás folyásom van, már bugyit kellett cserélnem.. Folyamatosan folyik.. Meg ilyen trutymók jön ki, mint amikor valaki menstruál, csak ez nem vér, hanem ilyen barna nyúlós valami.. Néha szúr az alhasam, de nem vészes.. Megint kicsit bedagadt. Tegnap elég sokat masztiztam, lehet az is baj.. Plusz elég sokat ittam. (sör, bor, pálinka)

Ma már orvoshoz nem tudok menni, megyek vissza Budapestre. Ott is fogadnak, ha holnap elmegyek?

Mi lehet ez? Annyira félek.. Arra is gondoltam, hogy nem szedtem ki a tampont, de az lehetetlen, tuti kivettem..

Arra is gondoltam, hogy mivel nem eszek, ezért a hormonok játszadoznak.


Mit tegyek?

Annyira félek..

20/L



2016. márc. 29. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:) hát ez tényleg furcsa...


minden esetre az ivás és a kevés evés bele játszhat, másrészt meg lehet hogy a masztizásnál felsértetted, és azért...

de valamilyen fertőzés is lehet benne, én ilyet még nem hallattam:(


szerintem, ha ott érdeklődsz, biztos fogad egy dolgi:) ne félj:) a lényeg hogy ne pánikolj meg fog oldódni ez a dolog:) Szorítok neked:)

2016. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!