Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 'CANESTEN KOMBI 200 mg...

A 'CANESTEN KOMBI 200 mg hüvelytabletta és krém' elég lehet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja antibiotikummal kezeltek, azóta rendszeres időközönként viszketek odalent és fehéres váladék is jön ki belőlem. Elég lehet az a 3 tabletta + 1×20g krém amit a CANESTEN KOMBI 200 mg-os csomag tartalmaz?

És olvastam valami olyat hogy előflórás natúr joghurtos intim fürdő is jót tesz valamint a kamillás fürdő. Ezek igazak? Ha igen, pontosan hogyan kell csinálni?


(nincs párom, nem élek szexuális életet, szóval csak az antibiotikumos kezelés miatt jöhetett elő...vagy a strandon kaptam el valamit..)

Köszönöm a válaszokat!


2016. márc. 31. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az antibiotikumos kezeléstől lettél gombás.

Canesten segíthet rajta.

2016. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég lehet igen. De a mértékétől is függ, nekem egyszer kapásból 2 dobozzal írtak fel egy másik fajtát (szintén 3 darabos egy doboz) és kellett is mind.
2016. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ki fogom próbálni! :)
2016. márc. 31. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!