Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hétig fogamzásgátlót szedtem...

1 hétig fogamzásgátlót szedtem, semmi bajom nem volt.1 hét után viszont elkezdett barnás-pirosas-rózsaszínes folyásom lenni. Mitől? Normális?

Figyelt kérdés
4 napja tart, nagyon gyenge.
2016. ápr. 1. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem normális. Miért nem mégy vissza a dokihoz, aki felírta?
2016. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Az én gyógyszerem (Jangee) tájékoztatójában benne is van, hogy az első hónapokban normális a köztivérzés, ha ez több hónap után is fennáll, akkor kell dokihoz fordulni. Amúgy jellemzően csak az első levélnél szokott ilyen lenni. Én most kezdtem a második levelet, kb. az első levél felétől volt minden nap pecsételő vérzésem, összeért a megvonásos vérzéssel is a gyógyszerszünetben - akkor egy-két napra erősebb lett, onnan tudtam, hogy ez már a megvonásos. Kb. a második levél elkezdésére elmúlt.


Most szülés után vagyok egyébként, de emlékszem ilyenre akkor is amikor korábban, évekkel ezelőtt kezdtem gyógyszert szedni, az egész első levelet végigpecsételtem.

2016. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban van ilyen, normális. Ha a 4. hónapban is lesz, akkor kell visszamenni.

Nekem 2 hónapig volt barnázásom néha-néha. Zavaró, de mellékhatás, amíg nem szokja meg a szervezet, addig előfordulnak ilyenek.

2016. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!