Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy orgazmuskor úgy...

Normális hogy orgazmuskor úgy görcsölök, mintha menstruációs görcseim lennének?

Figyelt kérdés

Nem túl régóta, de már pár hónapja, hogy azt észlelem, mikor a párommal szeretkezünk, hogy orgazmuskor görcsölök, mintha menstruálnék. Nem minden orgazmuskor, de elég sűrűn. Nemrég voltam rákszűrésen, az negatív volt. Mi más lehet még? Volt már így valaki?

Meg van egy olyan problémám is, sűrűn fáj mikor kicsit "erősebben és mélyen" szeretkezünk a párommal. Nem a hüvelyem, hanem bentebb, mintha hozzáérne valamihez és az fájna.

Menni akarok magándokihoz, mert itt sajnos nincs normális doki, csak az olyanok, akiknek fizet az ember, de egyelőre nincs még rá valóm sajnos.

Viszont ez eléggé aggaszt, és hátha tud nekem valaki tanácsot mondani, vagy véleményt, hogy miért lehetnek ezek a tüneteim...


2016. ápr. 1. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan mélyre hatolnak, az minden nőnek fáj, mert a pénisz hozzáér a méhszájhoz. Még kell kérni a párodat, hogy legyen óvatosabb.

A kérdés első felére nincs ötletem.

2016. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Méhösszehúzódásokat okoz az orgazmus ez teljesen normális. Ugyanilyen méhösszehúzódások segítségével válik le a méhnyálkahártya a ciklus végén, akkor ezeket a progeszteron szint leesése okozza, így jön meg a menzesz. Szóval nem véletlen, hogy te ugyanazt érzed, mint amikor megjön.
2016. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Méhszàjseb?

Endometriozis?

Mensi gondod nincs?

Én úgy gondolom egy orgazmus hiàba méhösszehúzódâssal jarnem fàjhat.Ha görcsös és ez kellemetlen annak oka van.

2016. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bővebben nem tudok még semmit, mert nődokihoz ezután megyek, csak feldobtam témába, hátha valaki más is van ebben a helyzetben.

Nem volt ez nekem mindig így, az utóbbi időben csak. Ezért gondoltam, hogy ez nem normális.

2016. ápr. 1. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Méhgyulladás okozhatja. Gyógyszer kell rá.
2016. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!