Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy következő hónapban biztosan elmaradjon a menstruációm?

Figyelt kérdés
Néha késik, de nem mindig. Most késett és utazom el és pont akkor jönne meg, ha nem késne. Viszont iszonyat rosszulléteket okoz. Beveszem a gyógyszert, a görcs elmúlik, de két oldalt pokolian tud fájni, hogy meg sem tudok mozdulni. Mellette híg fosás néha. Tehát következő honapban az kéne, hogy ne jöjjön meg, vagy csak két héttel később. Mit lehet tenni?

2016. ápr. 4. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A menstruáció eltolása, megszüntetése hormonális beavatkozással érhető el. Pl. fogamzásgátló injekcióval megszüntethető, tablettával pedig eltolható a menzesz ideje.


Ezeken kívül más biztosan működő megoldás nincs.

2016. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezeket kérésre nem biztos h megcsinálják, nem?
2016. ápr. 4. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben keress fel nőgyógyászt, adhat injekciót ami eltolja. A házi módszereknél 50% esély van csak.

Egyébként a két oldali fájdalommal keress fel szintén dokit, mert lehet ciszta okozza ezt a fájdalmat, nekem is van/volt és miután eltűntek,megszűnt ez a fajta fájdalom.

2016. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont egy éve szenvedek ettől és októberben voltam utoljára, akkor semmit sem mutattak a vizsgálatok. Azóta nem voltam és december óta megnőtt a hasam olyan mint aki terhes és egy kilót sem hiztam, sőt fogytam. Ez mitől lehet? És állandóan hasmenésem van, de csak napi egyszer.
2016. ápr. 4. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Hasmenés és puffadás inkább IBS vagy ételallergiára utal nem menstruációs problémára.

Egyértelműen ki kell vizsgálnod a hasmenést és a menstruációs gondokat is.

2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azt nem értem h a nőgyógyászati ultrahang miért nem mutatott semmit? A tünetek akkor is megvoltak. Vakbélműtétnél megmerném fogadni, hogy az teljesen felesleges volt, de az orvos meg nem vallotta be hogy tévedett, meg amúgy is az a szabály, ha vakbélgyanúval műtenek valakit és mégsem az a probléma, akkor is kiveszik, ha az teljesen egészséges.

Ha áprilisban kezdődtek a tünetek akkor júniusra már rég perforált volna és lehet meg is haltam volna. De nem, még csak cső sem lógott ki a sebből és középen lettem felvágva. Tehát gennyes sem lehetett. Pedig azt mondta hpgy az meg hogy nagyon be volt gyulladva, hát akkor lógott volna ki az a cső.

2016. ápr. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!