Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól késhet a menzeszem, ha...

Attól késhet a menzeszem, ha kevesebbet eszek?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra mensi előtt elkezdtem nagyon keveset enni, meg mostanában kicsit stresszes időszakom is volt, ráadásul hirtelen elkezdtem 40 perceket futni amikor szeptember óta nem futottam. 3.napja késik, és az lenne a kérdésem hogy ez befolyásolja-e?:( Eléggé meg vagyok ijedve:( Nem nagyon vannak terhességre utaló jelek, viszont ugyanolyan érzékeny és ingerlékeny vagyok mint amikor megvan, meg néha bele is szúr az alhasamba a fájdalom, szóval nem tudom mi van...

(U.i.: Bocsi ha rossz témakört választottam, nem tudtam hova írjam ki, meg kicsit sürgős is lenne:( )



2016. ápr. 5. 21:56
 1/4 anonim válasza:
attól még nem max attól ha alultáplált vagy
2016. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alultáplált
2016. ápr. 5. 21:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt olvastam hogy esetleg lehet ettől:


[link]


De nem tudom ez mennyire van így

2016. ápr. 5. 22:00
 4/4 anonim válasza:

Amiket felsoroltál, azoktól egyenként is késhet. Hirtelen megvonod magadtól az ételt + sport....a tested saját magát "akarja" életben tartani, ezért marad el a vérzésed is, így védekezik, a teherbe esés lehetőségétől.

A lányomnak is volt ilyen gondja,még szűz volt, a nőgyógyász kikérdezte a-z-ig, és a hirtelen fogyás volt az ok. Rendbe is jött, amikor újra normálisan evett.

2016. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!