Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikosito allergia? Vagy...

Sikosito allergia? Vagy valami fertozes?

Figyelt kérdés

Parommal eloszor probaltuk ki a sikositot, de amikor a hüvelyembe kerult, égető forró, talàn csípő érzèsem volt az aktus kozben. Nagyon megijedtem. Ki is mentem gyors megmosni magam.. utana én kielégitettem őt màshogy, par ora mulva viszont ujra probalkoztunk, sikosito nelkul. Es akkor is kellemetlen volt. Nedves voltam, de olyan forro erzes volt megint. Lehet, hogy a pèniszèn maradt sikositotol? Nem mosta le szerintem .

Felek, h valami fertozes. Mert akkor ugye o is elkapta... fogamzasgatlot szedek nem gumival vedekezunk.


2016. ápr. 6. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet. Ha a következő síkosítómentes aktusnál is probléma lép fel akkor fordulj orvoshoz.

Nem aggódnám túl a dolgot, az ízesített síkosítókra én is hajlamos vagyok érzékeny lenni. Ha meg fertőzésed van ígyis úgy is kezelni kéne a párodat is.

2016. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!