Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeméremtesten tályogok, -...

Szeméremtesten tályogok, - volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Hogy múlt el,mennyi ideig tartott?
2016. ápr. 6. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pattanásszerű? Pontosan leírva hol van? Hajlat vagy rajta vagy a kis és nagyajkak környékén?
2016. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pattanásszerű igen.ha megérik genny távozik belőle.szeméremtesten van,vagyis a nagyajkakon.hol kisebb,hol nagyobb.egyszer csak néhány máskor rengeteg...orvosnál voltam mert már 3 éve tart,csak eleinte nem volt ilyen durva...1-2volt de elmúlt.aztán 1-2hétig volt(ciklikusa)és elmúlt.most viszont már egy ideje nem múlik.mindíg van rajtam.volt hormonvérvétel,sima vérvétel,hüvelyi uh.kenet és baktérium zenyészet,aztán antibiotikum kúra.akkor 2hétig jó volt.aztán újra kezdődött.most ott tartok,hogy +hüvelygyulladásom is van.és 4 féle baktériumot is találtak a levett kenetből.a dokinak fogalma nincs mitől van és honnan kapom el folyamatosan.holnap megyek hozzá újra.most felírt 2féle antibiotikumot...de én már nem tudom kihez forduljak...borzalom ez az egész...
2016. ápr. 6. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne vasalni a bugyidat, az fertőtleníti, mert attól is simán visszafertőződhetsz. Plusz csak pamutot hordj, tisztasági betétet minimálisra csökkentsd, mert nem szellőzik. Hetente használhatnál tejsavókúpot (3e ft körül van, de elég hónapokig, mert egy fél is elég belőle és 10, vagy több van benne), ez segít fenntartani a hüvelyed PH-ját, kisebb az esélye a fertőzésnek. A tályogokra sajnos semmi érdemlegeset nem tudok mondani, 1-2 nekem is néha előjön ugyanott, de nem tudom, hogyan lehet megszüntetni...
2016. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpa sokat segíthet a gyógyulásban és a megelőzésben is.
2016. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet le kéne cserélni a fehérneműidet, mert abban is el lehetnek, főleg ha műszálat tartalmaz, a vasalás is segíthet ebben a pamutoknál. Mosás után ha bent marad a gépben a nedves ruha akkor a redőkben elindulhat a sok baci. Mosógép átmosása fertőtlenítővel még.

Szexuális élet?

2016. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!