Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg egy hónapja....

Nem jön meg egy hónapja. Menstruációs gondok mitől lehet?

Figyelt kérdés

21 éves leszek 10 éves korom óta menstruálok.Régen több napon át nagyon erősen véreztem voltam dokinál de nem talált semmit.

Kb 2 éve viszont nagyon nehézkesen akar megjönni ha meg is jön kb 2 csepp...

Van, hogy ki is hagy egy hónapot...

Márc1-én kellett volna megjönnie de már április van és semmi...

Szűz vagyok és nem tudom, hogy egy ultrahangon kívül mit tud csinálni a doki, de ha nem jön meg ebben a hónapban sem orvoshoz fordulok.



2016. ápr. 7. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Táplálkozási problémák, fokozott stressz, hormonális gondok mind bezavarhatnak, menj el dokihoz.
2016. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stressz, túl alacsony testsúly, hormonzavar, ciszta, visszamaradt tüsző, mióma, gyulladás.

Két féle UH van, az egyik kívülről, a másik belülről. Először hasit csinálnak, de ilyenkor indokolt a hüvelyi is, megcsinálják. Hasin nekem nem látszott semmi, kellett a másik is. Ezen kívül hormonsor (ciklus 3. és 21. napján kell vérvételre menni).

2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!