Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára mit használtok?

Hüvelygombára mit használtok?

Figyelt kérdés

A párom nemi szerve is száraz, gyulladt és az enyém is. A gombásodás tüneteit látjuk.

Ti mit használtok rá?

Végleg véget lehet neki vetni valahogy?



2016. ápr. 10. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Canesten hüvelytabletta és krém. De jobb lenne orvoshoz menni, lehet, hogy mást javasol.
2016. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Canesten max egy hétig jó, ugyanúgy visszajön és kezdheted elölről. A párodnak Lomexin krém, neked meg nőgyógyász, lehetőleg írjon szájon át szedhető kapszulát és valamilyen kúpot, utána pedig valamilyen hüvelyflóra-visszaállító kellene, nekem a tejsavas irrigálás és a Multi-Gyn Floraplus vált be nagyon. Mindkettőtöknek cukorszegény diéta, mivel a gomba azzal táplálkozik.

Egyébként nem érdemes félvállról venni, én 2,5 évig küzdöttem gombával, nem volt leányálom.

2016. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lavyl kúpot.
2016. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban doki, mert sok baj és nyűgöt tud okozni. Mindkettőtöket kezelni kell mert vissza is tudjátok fertőzni egymást, ami szélmalomharc.

Amúgy valóban hüvelyflóra visszaállítás és nekem bevált az évente 1x grapefruitcsepp kúra, immunerősítés céljából, azóta nem tért vissza.

2016. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ORVOST! mivel te sejtheted mi a gond, de Nődoki tudja! Ha meg felrekezeled magad, nemfognak megdicserni, es ket gonddal mehetsz majd orvoshoz. Ne legyel lusta orvoshoz fordulni. Komoly dolog.:) jobbulast kivanok!!


Ui.: regi tapasztalatbòl irtam.

2016. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!