Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampontol lehetnek erosebb...

A tampontol lehetnek erosebb gorcseim?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap probaltam ki eloszor a tampont,de csak suliba mert ott az egyszerubb. Viszont ma nagyon gorcsoltem,pedig ezelott alig szoktam..Lehet hogy a tampon miatt van vagy nem tudom?
2016. ápr. 11. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talan stresszes vagy az elso tamponhasznalat miatt es ezert gorcsolsz. Elmulik
2016. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet a stressz miatt is igen, túl sokat gondolsz rá, hogy ott van. :) De figyelj arra, hogy időben cseréld őket, amikor érzed már, hogy kell. Mert például sajnos nálam volt olyan, hogy azt hittem van nálam még 1 db, de tévedtem és muszáj voltam zsebkendőt alkalmazni a bugyiba, míg haza nem érek, ez kb. 1,5 órát jelent. Ezután kb. másfél, két napig enyhe görcsök kísértek. Tanulj a hibámból. :)

Normális esetben nem fog maga a tampon görcsöket okozni.

2016. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. ápr. 11. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Egyènenkènt valtozo, amugy KOMOLYAN figyelj h mindig cserelj, ha nincs mire ne kockaztass, tegyel oda zsepit pl.:) amugy nekem elso ket nap , amikor megjon es teszek tampont akkor nagyon faj a hasam es neha gorcsol, Nalam a tampontol jobban faj a hasam szval.csak akkor hasznalom ha muszaj es 3.naptol mar batran . Lehet h teis igyvagy es erzekeny vagy odalent elso napokon.:)))
2016. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsepit... hallottatok ti már a tisztasági betétről?
2016. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem sok esély van arra, hogy ha kiderül nincs nálam tampon, de tisztasági betét pont legyen...

Különben is ha még erősebb a vérzés 2 vastagabb zsepi többet ér, mint egy tisztasági betét. A tisztasági betét akkor jó, mikor tisztulsz, illetve mindennapos használatra.

2016. ápr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Alapból a biztonság kedvéért mindig kell lennie az embernél.
2016. ápr. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zsepit azert irtam, mert en jartam ugy h bepakoltam a taskamba betetet, es tampont, aztan masik taskat vittem magammal, mire kivettem akkor esett le nem vittem magammal semmit, a zsepi fel orat volt ott amig hazamentunk.:)
2016. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tisztasági betet lopikulat sem er sajnos, inkabb az egeszsegugyi betet.:/
2016. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!