Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS pár napja egyre erősödő...

SOS pár napja egyre erősödő fájdalmat érzek a jobb bordaív alatt, pisilés közben görcsöl, egyébként alig érezhetően, nagyon tompán fáj. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Mára viszont már pisilés közben elviselhetetlen görcsbe rándul, de nem sugárzik ki sehova, csak elől, a jobb bordaív alatt görcsöl. Valakinek ismerős az érzés?
2016. ápr. 11. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia a jobb bordaív alatt, elől vagy hátul? Ne lehet valamilyen fertőzés, vesekő, vagy ciszta?:(

Vizeléssel magával nincs gond?:(

2016. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok:) ha van valami külön kérdés vagy ciki ide válaszolnod, vagy bármi ilyen, nyugodtan írj privátban:)
2016. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam is lejjebb részletezve, h csak elől szúrt pisilés közben. Semmi más tünet nem társult hozzá, tehát nem csípett, a görcsölés nem sugárzott ki sehova. Mára már nagyon sokat javult a helyzet, most már csak tompán fáj, azt is csak elvétve. Vesekőre tippeltem, de többször volt már kövem, homokom, és mindig hátra sugárzott, soha nem elől éreztem a fájdalmat. És ami miatt csak a vesémre gondoltam, az azért van, mert csak pisilésnél görcsölt be elviselhetetlenül.
2016. ápr. 14. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!