Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét után vérzés?

Együttlét után vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!3éve szedek fogamzásgátlót, soha nem volt semmi hasonló panaszom, de tegnap miután összebújtunk a párommal észrevettem hogy kicsit vérzek.(még ma reggel is tart), nem sok egyáltalán és barnás.Mellé este mintha kicsit görcsölgettem volna.még csak 7szemet vettem be a bogyóból igy messze van a megvonásos.Ezenkívül nem hiszem hogy mechanikai sérüléstől lenne,hisz csak kézzel elégített ki és egy ujját is csak egyszer tette be, nem volt vad és körmei is le voltak vágva.Viszont két elég erős orgazmuson is volt.de ez gondolom nem okozhatja (?) kb3 hónapja voltam orvosnál ott mindent rendben találtak.(csütörtökön megyek újra) De sajnos körülnéztem a neten és rosszabb okoknál rosszabbakat írnak. polyp,gyulladás,rák,terhesség (!!) és még sorolhatnám.

Volt valakinek már hasonló?Mi okozhatta?

Köszönöm


2016. ápr. 12. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha védekezel, nem hagytál ki tablettát kétlem, hogy terhesség.
2016. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!