Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos hogy az intim területek...

Fontos hogy az intim területeket intim mosakodógéllel tisztítsuk?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a fontos.hanem,hogy rendesen tisztán tartsd.Teljesen mindegy,hogy evvel az intim mosakodógéllel vagy tusfürdővel vagy szappannal fürdesz..

Én 37 éves vagyok..Soha életemben nem használtam ilyen gélt,de használtam a szappant.Szültem 3 gyermeket,és soha nem volt semmi nőgyógyászati problémám,még egy gombás fertőzésem sem!(Rendszeresen járok nőgyógyászhoz)

Nem beszélve arról,hogy ez az intim gél csak pár éve jött be a piacra,és előtte is éltek nők akiknek nem volt szükségük rá..

nem tudom,hogy hasznos dolog-e(gondolom rontani nem ront semmit)De a lényeg a mindennapi tisztálkodás!!

2010. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fontosnak nem fontos, de jó ha azzal tisztítod.

Nekem az orvos pár éve felfázások megelőzésére javasolta. Addig szappant, tusfürdőt használtam. Sokszor kiszáradt, viszketett, és gyakran kaptam fertőzéseket. Amióta használom, azóta ezek szinte nincsenek. Én mindenkinek csak javasolni tudom.

2010. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
énis jobban érzem magam amióta a mosakodógélt használom. szerintem azért, mert a PH-ja eltér egy normál tusfürdőtől v szappantól. először lactacydot használtam, de attól folyton sűrű fehér folyásom lett, majd kidobtam vettem niveát aminek ugyanannyi a phja mint a hüvelynek na és azóta semmi bajom. nekem ennyit számított...
2010. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

használhatsz, persze csak volt már olyan termék is ami tönkreteszi a ph-dat vagy valami rosszat okoz, valamit eltávolít, nem tudom...

viszont én max szappant használok, amúgy meg mindig sima vízzel mosakszom

semmi problémám nem volt eddig :) a higiéniára figyelni kell természetesen csak el kell találni, hogy mi a testednek a jó

2010. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!