Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nagyobb problémám, ha a...

Lehet nagyobb problémám, ha a menstruációm nem jön meg rendesen?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen 17 vagyok, 14 és fél éves voltam elev, mikor először megjött, utána néhány hónapig meg volt, majd kimaradt 4-5 hónapig, aztán kétszer jött meg, aztán 8 hónapig semmi, jelenleg 5 hónapja volt meg utoljára azóta csak most, áprilisban.

Ha ez sokáig így megy, akkor komolyabb betegségem lehet belőle? Illetve, el kéne mennem orvoshoz vele, ugye?


2016. ápr. 12. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt gondolom hogy 18 éves korodig ez még belefér, elvégre nem olyan régóta menstruálsz és fiatal is vagy, viszont utána érdemes elmenni orvoshoz, ha ez nem változik és nem áll be rendszeresen. Nyilván kiderítik vizsgálatokkal, hogy miért van ez és hogy van-e bármilyen gond.

Aki már felnőtt és mondjuk kisbabát szeretne, annál ez nyilván probléma a teherbeesésnél, de nekik is azért van megoldás, meg aztán te ezzel még nyilván ráérsz és mondom, fiatal is vagy még, akár ez még bele is férhet.

2016. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. ápr. 12. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel...
2016. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!