Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Január eleje óta nem jött...

Január eleje óta nem jött meg, voltam dokinál, de nem tudja mi bajom. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Januárbanjött meg utoljára, azóta semmi. Bár nekem 16 évesen is bogyóval hozták meg, azóta is rendszertelen, van hogy fél évig nem jön meg, aztán esetleg egy-két hónapig van, és megint semmi. Ha mégis megjön, nagyon erős és akár 2 hétig is eltarthat, ilyenkor egy része(menzesz eleje/vége) barna folyás. Szexuális életet nem élek. Vérszegénységet állapítottak meg nálam, erre vasat kell szednem, valamint még E-vitamint, hátha segít valamit a menzeszemen. UH-n többször is néztek, minden rendben van. CT-n is voltam, egy cisztát találtak a fejemben, de elméletileg nincs hatassal semmire, és nagyon régóta ott van. Mitől lehet ilyen a menstruációm? A családból senkinek nem volt semmi ilyesfajta problémája. Valakinek van hasonló tapasztalalta?

18/L



2016. ápr. 12. 23:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!