Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapestiek tudtok jó nőgyógyá...

Budapestiek tudtok jó nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék nőgyógyászt váltani, mert akihez járok már túl idős (kb. 70 felé jár), de ez még a kisebb gond lenne, hanem a problémám az, hogy a hüvelygombám többször kiújult, többször visszamentem hozzá, de mindig csak a krémeket, kúpokat írta fel és úgy kellett kérnem, hogy a levett mintát küldje már el tenyésztésre. Milyen jól is tettem, hogy ere kértem, mert kiderült, hogy bakteriális fertőzésem van és akkor felírt rá egy antibiotikumot, amit be is szedtem.

Lassan gondolkodunk a babaprojekten is, úgy 1-2 év múlva tervezzük.

Ha valaki tud jó, megbízható, lelkiismeretes nőgyógyászt ajánlani, akkor kérlek írjatok akár itt, akár privátban.

Köszönöm :)



2016. ápr. 14. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Cseh Erika. Nagyon lelkiismeretes, alapos és kedves doktornő.
2016. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Halász Domonkoshoz járok a XIII. ker-ben van magánrendelése a Népfürdő utcán, egyébként az Uzsokiban dolgozik. Még fiatal - 41 éves - és nem mellesleg kiváló szakember.
2016. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!