Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet komolyabb betegség tünete?

Lehet komolyabb betegség tünete?

Figyelt kérdés

10 éves koromban jött meg először, így nagyjából mondhatom hogy "beállt".

3 hónapot kimaradt a menzeszem. Novemberben újra megjött és utána rendszeres volt. 2 hete megint megjött és el is múlt, viszont hétfőn újra megjött, nem volt annyira erős, inkább szokásos. Tegnap elmúlt és gondoltam hogy nem lehet semmi. De ma délután éreztem hogy átáztam. Kimentem mosdóba és tényleg tiszta vér volt a nadrágom is, most nagyon erős. A bal petefészkem nagyon fáj már hónapok óta de nem merek elmenni orvoshoz. 15/l



2016. ápr. 16. 18:45
 1/2 anonim válasza:
MENJ EL ORVOSHOZ! Ilyen rendszertelen menstruáció nagyon nem normális és egészséges, főleg ha fájdalmaid is vannak. Akár petefészek-ciszta is álhhat a háttérben, mindenképpen látnia kell egy orvosnak.
2016. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

A haziorvosom azt mondta varjunk meg a nogyogyasszal mert nem szeretne ha fogamzasgatlokkal tomnenek:/

Mi legyen?😕

2016. ápr. 18. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!