Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hormon zavarom lehet?

Valami hormon zavarom lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szőrös vagyok lány létemre. Ott is ahol nem kellene :$. Nem volt ez mindig így. Kb 2-3 éve lettem ennyire szőrös. Pl a combom is olyan szőrös mint egy férfinak. Akkor a köldök alatti csíkban is erős fekete szőrszálak vannak. :( Nagyon szégyellem magam mások előtt. Plusz azt is észrevettem mintha a vállam szélesebb lenne mint a csipom. Es sokan mondjak h keskeny a csipom :/ Pedig az alakom sem ilyen volt.

És itt van a hajhullásom is. :( A hajam fele sincs már meg. ( Bár szinte 100% hogy a hajfestektol hullik mert a festes utan kezdodott a hullás). Es uj hajszalak sem nonek. Csak a homlokomnal de ki is hullanak.:'( Am a homlokomnal a haj olyan "Miki eger" szeru. Gondolom tudjatok milyenre gondolok. Voltam sima vervetelen. De semmi elteres. :( Akkor ezek mitol lehetnek?

Bocsanat hogy ennyit irtam.

16/L



2016. ápr. 17. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen alkat,vagy ilyen géneket örökölt.Én is ilyen vagyok,szó szerint férfiasan szőrös,de az alkatom is férfias. Erős,izmos a vádlim,nagy a lábfejem és és mindenhol,még a lábujjaimon is vastag,fekete szőr nő. A combom,hasam,stb.Tőlem is vettek vért,vizeletet,de minden rendben. L.
2016. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia nekem is hasonló a problémám has mellek között arc hát... mindenem szőrös, mély a hangom és magas is vagyok. De vérvétel után az orvos azt mondta minden rendben van. 17L
2016. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is ugy vagyok ! pl a szam folott is latszanak a fekete szorok , de nem nagyon , , azon gondolkodtam le kene gyantazzam , de amig nem latszik nagyon nem foglalkozok vele! a hasam is szoros , mas lanynak tenyleg egesz sima , nem latszik ! ejsze igy orokoltuk ezeket :))
2016. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!