Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Minii Vikii kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Január 23.-ÁN volt az utolsó menstruációm, azóta semmi, viszont március 19.-én 1,5-2 napig iszonyat halvány barnázás volt, tampon se kellett annyira kevés volt. Kb 1 hete nagyon fájnak a mellbimbóim, ez menzesz előtt pár nappal szokott jelentkezni de maximum 3 napig tartott a fájdalom, és nem is volt ilyen erős. Én is tudom, hogy dokihoz kéne mennem, és jövőhéten megyek is, de érdekelne valakinek volt-e hasonló panasza.

Szexuális életem már 5 hónapja nincs, tesztet is csináltam annó, ami negatív lett.

Köszönöm a válaszokat!

19L



2016. ápr. 17. 00:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy hőhullámaim vannak, sokszor nagyon melegem van, es jobban is izzadok
2016. ápr. 17. 00:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Én valami hormonzavarra gondolnék, de ezt majd az orvos eldönti.

Menj mielőbb orvoshoz.

2016. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stressz vagy fogyás hatására lehet olyan hormonális zavar, ami bekavar. Nem jön meg tőle, vagy kevés, nincs peteérés stb. Vagy esetleg ciszta is okozhat panaszokat. kellene vérvétel, az kimutatja.
2016. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!