Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis lehet?

Endometriózis lehet?

Figyelt kérdés
A menstruációm kb harmadik napján mindig erős fájásom van és azután távozik belőlem, ilyen bőrszövetszerű anyag.. utána megszűnik a fájdalom is.
2016. ápr. 19. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A levált méhnyálkahártya darabja lehet, mindenkinek távozik ez.

Az endonál máskor is van fájdalom, erős és más mint a menzesz alatti (petefészek, kismedence, belek környéke), a ciklustól függetlenül is jelentkezik. Menzesz előtt pedig már korábban, napokkal előbb elkezdődik, hátba sugárzik. Az első napok a legfájdalmasabbak. Egy éles mély fájdalomként jelentkezhet a kismedencében közösülés alatt, illetve székeléskor vagy vizeléskor is akár. Közti vérzés, szabálytalan vérzés van. A gyerekvállalást is nehezíti. Műtéti úton a legkönnyebb megállapítani (laparoszkópia).

2016. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A harmadik napon belőlem alvadt vérszerű dolog távozik, még nem csekkoltam, hogy bőrszerű-e. Az endometriózisnál úgy hallottam, elviselhetetlen fájdalom lép fel sok egyéb panasszal egybekötve.
2016. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Endometriozisom van es mikor nem volt akkor is előfordult ez

Nekem enyhe endometriozis tüneteim vannak

Eleinte nagyon nagyon fajt a Sex es a mai napig is faj néha

Cisztaim voltak elég sokszor szinte minden hónapban

Menzesz nagyon fajt első két napban mindig

De kaptam kezelést es gyógyszert kupokat stb

Azota nagyon ritkán faj bármi is

Es tünetmentes vagyok szinte teljesen

Engem az foglalkoztat h meddő e vagyok két év múlva tervezzük a babát es mar most rettegek ..:/

2016. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!