Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a kislányom terhes?

Lehet a kislányom terhes?

Figyelt kérdés
A kislányom szexelt egy barátjával ( nem tudtam róla ) de még nem menstruál.Lehet terhes?
2010. ápr. 6. 21:12
 1/6 anonim válasza:

Nem értem, hogy kérdezhet valaki ilyet akinek már van gyereke... :D

Amugy a kérdésre válaszolva nem lehet terhes, mert a menstruáció a nemi érettséget jelzi.

De beszéld meg a dolgot a lányoddal, mert nem hiszem, hogy ajánlatos ilyen fiatalon szexelni.

2010. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Nőgyógyász vagyok.Mond el az adatokat létszi és segítek. Kora?Mikor kellett volna megjönni a menszeszének?

Mikor jelentkezett nála az első menstruációs vérzés?

2010. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt nő nem hiszem hogy egy ilyen kérdést tenne fel... Szóval szerintem most az a bizonyos kislány írta ki a kérdést, és a válaszom rá, hogy igen, ugyanis a peteérés két héttel menstruáció előtt van, azt meg nem tudhatod, hogy két hét múlváig nem jön-e meg...
2010. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2010. ápr. 6. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs menstruáció, akkor teherbe esés sem valószínű, DE két eset állhat fent:


1. Ha a kislány egészséges, azaz olyan fiatal, hogy még nincs ciklusa (mindenképp 14 év alatti), akkor aki "elfarkalta" a lánykát, az BTK-ba ütköző cselekedetet követett el, melyet akár letöltendővel is "jutalmazhatnak".


2. A lány már elmúlt 14 éves, de még nincs ciklusa. Ekkor érdemes várni még 1 évet (de ha már 16-17 éves, akkor nem), ha akkor sem jön meg, akkor fel kellene keresni egy nőgyógyászt.


De ennek a kérdésnek nagyon erős kitaláció szaga van...

2010. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár az anya vagy,akár a lány,büszeke lehetsz magadra,gondolom általános iskolásról van szó,dicsőség,hogy ilyen erkölcsös lányok vannak,szerintem ha mindenfélének elmondák a lányod joggal és ne csodálkoz.Gratula a lányhoz,büszke lehet rá,elég gáz hogy taknyosoknak ehhez van eszük,de a tanuláshoz,vagy ha már valamit segíteni kell,vagy csinálni ahhoz nincs.A diszkó,meg a cigi,a vásárolgatás az megy.


Remélem nem történt semmi baja,de gyakorlatilag nem lehet terhes,gartulálok az ilyennekhez!Hát igen akit visz a vére,azt viszi,nemsokára talán máshol is találkozhatunk majd vele hasonló témában.


Tutommal ha nincs valakinek mensije az nemileg nem érett és ezáltal nem is tud még sem teherbe esni,sem szülni.

2010. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!