Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki hozzaerto?

Valaki hozzaerto?

Figyelt kérdés
Eddig nem figyeltem a folyasom,viszont most a 2.probalkozos honap utan igen! Normalis volt minden,aztan 2nap (bocsi de nem tudom jobban leirni) kisse takonyszeru feher folyasom volt! Ha a bugyimon volt megfogtam egy kis wc-papirral es egeszbe le is jott,de leginkabb akkor jott ha pisiltem es utana kitoroltem,a wc-papiron maradt! Aztan 2nap szarazsag,ma pedig suru feher folyas kicsit ragados (se nem viszket se nem eg) 11napom van nemvartig!

2016. ápr. 20. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Valószínűleg valami fertőzést szedtél össze.
2016. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokmindenről hallottam már de ilyenről még nem. eleve hogy fehér ragacsos és takony szerű nem ártana megvizsgáltatnod magad. semmi esetre sem normális dolog.
2016. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

En peteeresre gyanakodtam,de akkor lehet,h felkeresem a dokimat!

Koszi a valaszokat

2016. ápr. 20. 23:08
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Szerintem ez teljesen normalis! Nekem is minden honapban 1-2 napig ilyen tojasfeherjes folyasom van ciklus kozepen, peteereskor. De nem mindenkinek vannak ilyen jelei.
2016. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is teljesen normálisnak érzem ezt!

Korod?

2016. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A "takonyszerű" fehér a peteérés jele, az a két menses közt van, a másik, a normál fehérfolyás. Ha nincs szaga, nem okoz viszketést, azzal teendő nincs.
2016. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Karcsi2525 válasza:
0%
Szerinte te fiú vagy!
2016. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te jo eg utolso! Miert,te fiukent erzel ilyeneket? Es ezek a huvelyedbol jonnek ki? Idiota!


Egyebkent mar van egy picurkank,a masodik van tervbe,ezert figyelem igy a folyasom!

2016. ápr. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!