Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne nagyobb mellem?...

Hogy lehetne nagyobb mellem? 15éves vagyok, és nagyon aggaszt, hogy ilyen kicsi . Szinte alig van valami 😔 Tudnék valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

1. Vársz, és reménykedsz. Még van bőven pár éved amíg nőhet.

2. Megműtteted (persze majd ha nagykorú leszel)

3. Elfogadod magad olyannak amilyen vagy. Javaslom, hogy ha valamelyik testrészeddel elégedetlen vagy, akkor formáld a többit (pl fenék, combok), ugyanis nem csak a mell ami vonzó egy nőben, tehát fölösleges ezen aggódnod. Egy szexi fenék bármikor kompenzál egy kis mellet ;)

(A melledben lévő zsírszövet alakítja a nagyságát, ami hízással is növelhető, azonban ezt nem javaslom, ugyanis semmi értelme nem lenne több tíz kilót felszedni egy-két kosárméret növelésért.)

2016. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
7%

Hany kg vagy?- lehet azert mert vekonyka vagy! Vagy mert ezt orokolted!

Nem tudsz vele csinalni semmit amivel nem zavarod ossze a hormonrendszered es nem lesz semmi bajod! Majd novoget szepen lassan!

Egyebkent vannak kapszulak/gyogyszerek amit megnoHET(!), de veszelyei is lehetnek/kialakulhatnak! Ill. hallottam, hogy a fogamzasgatlotol nohet!! -de 15evesen ilyeneket NE szedj! 18 eves korodig minden no!(megha nem is sokat, vagy latvanyosan, de no, alakul, fejlodik!) Utana meg rakathatsz be implantatumot:)

Addig hasznalj mertekkel push-upos melltartot!


Hidd el, nem minden teren jo a nagy csocs! Baratnomnek is nagy melle van, es utalja oket..!


Remelem segitettem:))

2016. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Milyen a testalkatod és a súlyod? Ha sovány vagy akkor azért, mert onnan fogyunk elsőként. Ha körte az alkatod akkor azért.

Amúgy nézd meg anyukádnak milyen (kérdezd meg neki mikor nőtt a leginkább, milyen volt fiatalon).

A plasztika a tuti sajnos... A szerek általában kamuk, a fogamzásgátlónál mellékhatás, ergó nem mindenkinek okoz (én 3 félét szedtem már és egyik se okozott ilyet) és ha abbahagyod visszamegy.

2016. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2016. ápr. 21. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Nekem spec. tetszene.
2016. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt 15 évesen semennyi. Nem mondom, hogy most el lennék eresztve, de nekem összejött végül egy 75B.


Sajnos csak reménykedni tudsz, de inkább maradjon kisebb, mint hogy zavaróan nagy legyen. Egy egész vékony alkatú, de D-s barátnőm elég sokat panaszkodik, hogy folyton fáj tőle a háta, sportoláshoz 2 melltartó kell neki, hogy ne fájjon. Persze, rengeteg srác figyelmét felkelti, de egy szint után ez is inkább átok, odáig fajult, hogy egy időben komolyan fontolgatja, hogy kisebbítse.


Ezt csak azért írom le neked, hogy lásd, hogy akiket irigyelsz, azoknak sem mindig jó. Néha én is belegondolok, hogy milyen jó lenne egy szép C, de logikusan én is tudom, hogy elég vékony vagyok, tehát teljesen arányosan nézek ki B-vel is. Ne csak ahhoz az egy lányhoz viszonyítsd csak magadat, aki a legszebbnek van kikiálltva az osztályban, hanem az összképhez. Ha nem tetszik a kép így sem, akkor edz valamit. A melleden nem tudsz javítani, de jó combot és feneket lehet csinálni szinte bárkinek.

Akárhova nézel és mész mindig lesz nálad szebb nő (hacsak nem vagy szupermodell, de akkor megy a többi modell vesz körül, akik között tuti lesz megint valaki akit irigyelsz). Minél hamarabb elfogadod ezt, annál több boldog éved lesz.

2016. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

15 évesen nekem sem volt mellem. Mostanra 85D

18L

Gyerek meg a tested, várj nyugodtan egy kicsit szépen meg fog nőni. Azért mert egy-ket, esetleg több osztálytársadnak már nagyobb 15 évesen az csak azt jelenti hogy testileg érettebbek. (Elárulom neked hogy a többségüknek felnőtt korukban logós cicijük lesz) Amint a hormonháztartásod aktivizálja magát (1-2 éven belül) elkezd nőni :) addig ne csinálj vele semmit.

Illetve én is azt javaslom hogy popsira kezdj gyúrni és a combokra. Kompenzálja a melleid hiányát. :))

2017. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!