Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gáz, hogy nem voltam...

Nagyon gáz, hogy nem voltam még nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
16 voltam mikor elvesztettem a szüzességem, 19 éves koromig volt egy komoly kapcsolatom. Egészen tavalyig csak időszakos dolgok. Most 21 vagyok. Még soha nem voltam nőgyógyásznál mert féltem. Tudom, ez nem indok de ugy gondoltam majd később majd később. Végre rászántam magam. December környéke óta nagyon pattanásos az állam, persze hogy interneten kerestem a tüneteket, rátaláltam a petefészek cisztára és kicsit nagyon félek. Szerintetek nagyon gáz ha eddig még nem voltam nőgyógyásznál?!

2016. ápr. 22. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy rászántad magad. Tudod kihez mész? Itt is megkérdezheted, hogy ahol te laksz, melyik nődoki a legjobb. Szólj az orvosnak, hogy most vagy először nőgyógyásznál.
2016. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom kihez megyek. Barátnőm anyukája ajánlotta aki orvosi asszisztens. Egyébként nő nőgyógyász.
2016. ápr. 22. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor sok sikert! :)))

Ne aggódj, sokan túléljük! :)

2016. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. ápr. 22. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha valaki szexuális életet él, akkor érdemes évente rákszűrésre menni, ez a legfontosabb. Egyáltalán nem biztos, hogy cisztád van egyébként és ha az is lenne, akkor az a legtöbb esetben egy ártalmatlan dolog. Nekem is volt, fel is szívódott egy hónapon belül magától.
2016. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Á értem! Köszönöm!
2016. ápr. 22. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy elmenj és után évente járj. Egyszer át kell esni rajta, nem szívesen megy senki, de muszáj. A megelőzés a lényeg.


Nekem is pattanásos volt évekig az állam, nem tudtak mit csinálni, aztán kaptam antibiotikumot és antibiotikumos oldatot és elmúlt. Cisztám volt, de felszívódott, szóval ha nem gyöngysorban vannak (ekkor nem lenne havi vérzésed) akkor ne aggódj. Szinten minden nőnek van élete során max nem tud róla.

2016. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm válaszod.
2016. ápr. 22. 12:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb 18 évesen kellett mennem szüzen,mert fertőzésem volt.


Hát első alkalom ultra szar volt,bár szerencsére csak ultrahanggal vizsgáltak,mivel szűz voltam. Azóta a fertőzésemmel folyamatosan a nőgyógyászhoz mentem. Most leszek 24 sajnos még mindig szűz. De már legalább megszoktam a nőgyógyászt.


Nem kell félni amúgy,amit nekem annó ajánlottak,hogy hosszabb felsőben esetleg ruhában menjek,mert azzal a popsidat meg a nuncit eltakarod,mert nálunk úgy van,hogy a vetkőzőből kijövet lát az asszisztens aki mondjuk nő,de vmiért nekem jobb ha eltakarom a popóm meg nunim :D


Mivel nem vagy szűz így kacsával fog megvizsgálni,ami kellemetlen legalábbis a környezetemben élő nők ezt mondták vkinek meg sem kottyan.

2016. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, így talán majd nrm félek annyira! :D
2016. ápr. 22. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!