Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo alatt nem jott...

Fogamzasgatlo alatt nem jott meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Roxanelle tablettat szedek, most tartok a 3. levelnel. Eleve kaptam gyogyszert, hogy megjojjon, mivel 2 honapig nem volt verzesem. Megjott, es az elso nap elkezdtem szedni a tablettat. Minden rendben volt, 2 hetet vartam, meg is jott a megvonasos verzesem a placebo tablettak alatt. Aztan folytattam a masodik levellel, viszont nem jott meg. Mindig beszedtem a tablettakat, sosem hagytam ki, nem hanytam, nem volt hasmenesem. Anyukam azt mondta, hogy szerinte ez az elejen nem baj, folytassam a tablettat. Ezert tartok most a harmadik levelnel. Elegge stresszelek emmellett, ugyanis most fogok erettsegizni. Szerintetek van esely terhessegre? Egyebkent megszakitasos modszer + tabletta.

2016. ápr. 23. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben MOST abbahagynám a hormonrendszerem további bahogatását, és keresnék egy jó endokrinológust.


De te tudod, csak azr lesz, mikor huszonx évesen fogsz pánikolni, mikor gyereket akarsz, hogy jaj, meg úristen.

2016. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyt, esetleg akinek van meg velemenye, vagy tapasztalata, varom!
2016. ápr. 24. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami más gond van itt (pl pco) mivel előtte sem volt vérzésed és általában ilyenkor a tabletta mellett sincs. Nekem volt erre gyanú (pattanások miatt) akkor mondta a doki hogy ilyenkor marad el a vérzés, még fogamzásgátló mellett is! Ha a terhesség ki van zárva.
2016. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!