Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten tudnátok ajánlani...

Budapesten tudnátok ajánlani viszonylag olcsó és jó magán nődokit?

Figyelt kérdés

Ami engem érdekelne az a genitális szemölcs. Sajnos az van nekem,de sztk-ban nem is vizsgáltak meg rendesen az orvos egyedül azt a szemölcsöt vette észre ami kb 10 méterről is kiveri az ember szemét,a többi mintha ott sem lenne ,persze gyógyszert azt nem írt fel,de beutalót a kimetszésére kaptam.

Diák vagyok így nagyon kevés pénzem van, 10eFt / vizsgálatnál többet nem tudok kifizetni. Kerestem neten ,de olyan horribilisak az árak hogy egyszerű vizsgálat 15e plusz 10e szűrés, 20-50e hpv kezelés..


2016. ápr. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kettőt is tudok a témában. Az egyik Bárány János doki, őt itt leled:

[link]


Nála 10ezer az első vizsgálat, de ha a páciense maradsz, akkor 7ezret szokott kérni és nagyon rendes, alapos, mindent elmagyaráz, nem a pénzre megy rá, sokat szokott engedni az árból.


A másik Ujházy András, ő fiatalabb, kicsit modernebb, de nagyon készséges, aranyos, és nagyon alapos.

Ő 8 ezerért vizsgál, mindig ennyit kér.

[link]



Én elsősorban Bárány dokihoz járok, ha hozzá nem tudok eljutni, akkor szoktam Ujházyhoz menni. Mindketten a 11kerben vannak amúgy, a belső részen, Gárdonyi térhez közel. 24N

2016. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Azt esetleg meg tudod mondani,hogy általában mennyit kell várni egy időpontra? Nagyon sürgős lenne már nekem ez a kezelés :(

2016. ápr. 25. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárány doki általában már azon a héten ad időpontot, amikor hívod, persze ehhez hétfőn kell hívni :)

Ujházy doki max következő hétre már szokott adni, szóval egyikük sincsen nagyon betáblázva

2016. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!