Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek daganat vagy mi...

Szerintetek daganat vagy mi lehet? 18 évesen lehet mellrákos valaki?

Figyelt kérdés

Na szoval..

Pár hete észre vettem a mellemben egy közepes nagyságú csomót nem faj meg semmi de ha megnyomom kicsit azert faj ellehet mozdítani körül tapintható es mióta észre vettem azóta kisebb lett. Fogalmam sincs mi lehet de nagyon nagyon felek mióta ez van es most csütörtökön megyek mammográfiara nagyon felek hogy az orvos mit fog mondani felek a vizsgálattól is nemtudom milyen anyukám azt mondta nem faj. szerintetek lehet 18 évesen mellrákom vagy daganatom?

Ja és a mammográfia eredményét ott megmondják vagy várni kell ra?



2016. ápr. 25. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ritka dolog - valószínűleg nem kell félned tőle.

Az orvosig még bírd ki, addig biztos nem lesz gond.

2016. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szinte teljesen kizárt hogy ebben a korban rákos légy, másrészt ki küldött mammográfiára???

Ilyen fiatalon még nem lehet ezzel a vizsgálattal megállapítani semmi ilyesmit a szövetek szerkezete miatt, csak 35-40 éves kor felett!

Ilyen fiatalon UH a megoldás és a vizsgálati módszer és nem a mammográfia, mert az hamis eredményhez vezet!!!

2016. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem havonta mindig megduzzad, mielőtt megjön, jóval nagyobb lesz ilyenkor a cicim, és fájni is szokott .

Csomókat is érzek benne, de anyám megnyugtatott,hogy ez normális.

2016. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen anyu engem is nyugtat de en nem tudok megnyugodni..

Telefonon kertünk időpontot es ott adtak csütörtökre.

Nekem eddig meg sosem volt ilyen csomó es nem a mentésben elott jott ez hanem mar jóval előtte

2016. ápr. 26. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok!! Holnap megyek írjatok meg mi lehet ez mire számíthatok?:((
2016. ápr. 27. 19:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnyugodtaam!!! 😊 ma voltam a mammografiat nem csinaltak meg nekem de megultrahangozott es csak egy zsircsomo fel ev mulva vissza kell mennem, hogy ellenorizze el e tunt vagy ilyesmik annyira jo hog megnyugodtam 🙏🙏😊😊
2016. ápr. 28. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, mondtuk, hogy nem kell izgulni...

írd majd meg fél év múlva, hogy mi lett veled :-)

2016. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :) majd megírom:))
2016. ápr. 28. 14:55
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Valószínű a vérzésed előtt kezdett el nőni. Mindig a vérzésed elmúlása után vizsgáld meg a melleid. Akkor puhábbak, a mirigyek visszahúzósnak.

Jó egészséget :)

K.

2016. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!