Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok, és...

15 éves lány vagyok, és semekkora mellem nincs. Testileg minden más tájon fejlettebb vagyok, menstruálok már 2 éve és elég erőteljes szőrzetem is van sajnos mindenhol.164 cm vagyok és 46 kg. Genetikával vagy vékonysággal függ ez össze? Fog még nőni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony vagy. Ez is lehet az oka. És persze genetika is.

Én már felnőtt vagyok és minimális mellem van. Nagyon pici. Szóval nem is lesz soha nagyobb. Mindegy, vannak más előnyösebb részeim :) A fiúkat meg nem csak a mellek érdeklik.

2016. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Részben a genetikádnak köszönheted a vékonyságodat is. Ahogy a kis mellet is lehet ennek tulajdonítani, de a 164 cm-hez a 46 kg elég kevés. Nem hiába látni vékony lányokat általában A-s, B-s mellekkel. Szerintem ha 10 kg-t híznál, nagyobb lenne a melled is. De ha genetikailag ilyen vagy, ne várj csodát.

De egyébként még csak 15 vagy. Persze,hogy nőhet! Akár sokat is.

2016. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pacsi :3

én 16 éves vagyok, ugyanennyi kiló, és szintén nuku mell :c

Vékonysággal függ össze teljes mértékben...

De olyan 20 éves korunk körül fog igazán elkezdeni nőni, addig sajnos ki kell bírni és degeszre enni magunkat :D egyesek ölnének érte hogy ehetnek de nem híznak :D

Hát sok sikert a növéshez, én is azon vagyok :3 :(

2016. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mell méretét a benne lévő zsírszövet mennyisége határozza meg. 164 cm-hez legalább 55 kg-nak kéne lenned, utána foghatod a genetikára.
2016. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Puszta jóindulatból írom, ez baromság:

"De olyan 20 éves korunk körül fog igazán elkezdeni nőni, addig sajnos ki kell bírni és degeszre enni magunkat "

2016. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatból írom, ha ilyen alkat vagy, akkor 20 évesen se fog elkezdeni nőni.

Akkora most is, mint tizenéves koromban. Ha nagyon sokat hízik valaki, ha szül, ha változókorba lép, akkor változhat a mell mérete nagyobb mértékben, de egyébként nem.

2016. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok... anya is ugyanígy 45kg volt ennyi idősen és most (39éves) nagyon nagy melle lett, és azt mondta huszon éves korában kezdett igazán... és a mai napig nincs rajta felesleg, 2x szült...
2016. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szexi lehetsz!
2016. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!