Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ido alatt huzodik...

Mennyi ido alatt huzodik vissza a pattanas a szemeremajak mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon faj, ma delutan vettem eszre, a jobb szemeremajak mellett, pont a csiklo mellett, hogy faj, a bor alatt egy nagyobb pattanas ha kitappintom. Nem sikerult kinyomnom, hiaba kinlodtam, van aki azt mondja, hogy visszahuzodik.. Ez igaz? Es mi okozhatja ezt?

2016. máj. 1. 22:24
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, kb 2 hét de néha több, és elmúlik.Ne nyomkodd mert csak jobban fog fájni meg később múlik el. Szerintem estére ne vegyél fel fehérneműt vagy vegyél olyat amiben jobban tud szellőzni.
2016. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszt :)
2016. máj. 3. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem par nap alatt elmúlt kivéve ha pont megjött akkor az nehezített a dolgon sajnos

Általában 7 nap alatt eltűnik

Bár olyankor ha beizzadok lent akkor váltok bugyit es meg törlöm magam higiénia kendővel es jot tesz mert éri tiszta levegő es nem izzad be ami nem tesz jot :) bocsánat h így leírtam .. Tudom nem szep de így van

2016. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!