Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petra vagyok 18 éves! Olyan...

Petra vagyok 18 éves! Olyan Gondom lenne Hogy a bal lábam és a Bal kezem Zsibad nem minden nap De gyakran elöfordul mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
lány vagyok 18 éves! Olyan Gondom lenne Hogy a bal lábam és a Bal kezem Zsibad nem minden nap De gyakran elöfordul. És nyomást érzek a mellkasomnál és a szivembe is Szokot Szúrni ! Nehezen Szoktam kapni a levegöt ! Nem mindennapos De elöfordul sokszor !És a tenyerem is Be pirosodik amikkor a rosszúllét jön elö nállam! Aki tudd az segitsen Mi bajom lehet? nagyon megvagyok Rémülve!!
2016. máj. 4. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Árpád vagyok ,34 éves. Itt erre normális választ nem fogsz kapni. Ha 18 éves vagy,akkor felnőtt körzetishez elkutyagolsz,és ad beutalót a megfelelő helyre a panaszaid alapján. És ne légy megrémülve
2016. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

A nyomás és a szúrás a zsibbadással együtt jelentkezik, vagy utána? Előtte?

Ha ezekre válaszolsz, akkor többet tudok majd mondani.

2016. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Drága doktor ur,vagy doktor nő. egy 18 éves gyereken ne kisérletezz távgyógyítással,csak azért hogy a 69%-od 70 legyen. Hagy menjen orvoshoz,ne te gyógyitsd interneten keresztül, a googleban vizsgálódva
2016. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

#3: Először is van egészségügyi végzettségem, másodszor pedig a kérdező segítséget kért, én pedig segíteni próbálok neki. Persze nyilván javasolt az orvos minden képpen, de véleményt csak mondhatok.

Az ilyen gyökér válaszoknak, mint a tiéd, a humor kategóriában a helye. Mondjuk inkább nevetséges vagy, mint vicces.

2016. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd Eü. végzettségem van nekem is. És abban is dolgozom immár 15 éve. De még egy orvos,vagy ápoló vagy Isten tudja ki sincs arra feljogosítva,hogy egy 18 éves gyermeken élje ki a tudását,és lehet téves tudását. Bízzuk szakemberre,és nem az internetes távgyógyításra. Lassan zárjuk be az Debrecen,vagy Szeged egyetemét,mert elég 10 orvos a gyakori kérdések oldalra,aki megfelelő diagnózist felállít a messzi távolból.
2016. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

#5: Semmi sem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, de akkor minek van a kategória,ha mi úgysem tudunk 100%-os választ adni? Csak nem azért, hogy megnyugtassuk a beteg(?)et, vagy éppen felhívjuk a figyelmét valaminek a fontosságára, esetleg próbáljunk valamire megoldást találni?

Nem távgyógyítást akarok, csak segíteni, ill. valamilyen véleményt alkotni a dologról.


Ha tényleg egészségügyis vagy, akkor nem így kellene hozáállnod.

Nekem aztán tök mindegy, hogy te most még 3 választ fogsz írni arról,hogy én nehogy "távgyógyítsak", pont nem érdekel.

2016. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nézd rádbízom. Ha a kérdező megfogadja vagyis elfogadja a távgyógyítást 18 évesen akkor oké. Ha meg később baja lesz a butaságod miatt,akkor a te lelkiismereteden szárad. Puszillak
2016. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem fér bele az agyadba, hogy nem akarom meggyógyítani?

Mindenféleképpen akartam orvost javasolni, mert el kell menni a panaszokkal. Én lehetőség szerint csak megpróbálnám kitalálni, mi lehet a gondja.

A kérdező kérdezett, szerinted nem azért, mert választ vár? De, igen.

2016. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen a nyomás és a szúrás a zsibadásal kedödnek nem mindig Van mikkor magátol kezdödik a zsibadás a Bal kézben és a bal lábban! és mikkor ez elmúlik ! pár perc alatt jönn a nyomás mellkasnál és a szúrás ! :( nagyon félek!
2016. máj. 4. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenkinek Eü végzettsége van es bunkó is 69% ős szerintem korrekt volt es azt teszi amit itt mindenkinek kellene
2016. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!